Navzdory všem očekáváním je 18letá dívka z indického státu Goa příkladem mnoha aspirujících dívek, které chtějí být úspěšnou sportovkyní. Tou dívkou je Aqsa Altaf Sayed, která byla vybrána do ženského fotbalového týmu prestižního fotbalového klubu Goa. Její ocelové odhodlání vyzdvihuje talent této dívky do popředí.

Pokud máte odvahu dosáhnout svých cílů, můžete je získat jakýmkoli způsobem, což je poselství mladé fotbalistky. Narodila se ve vesnici Valpoi v Sattari Taluka (Severní Goa). Od příštího měsíce bude hrát „Vedanta Women’s League“ fotbalového svazu Goa Football Association.

Stojí za zmínku, že po zahájení High Profile ISL (indická superliga) si klub FC Goa vysloužil mnoho ocenění a obdivů fanoušků z celého světa.

Pro internetový server Muslim Mirror Aqsa řekla, že odmalička ráda poskakovala kolem míče, ale její cesta fotbalistky započala teprve od 6. ročníku, kdy hrávala pro svou školu.

Aqsa sní o tom, že bude součástí indického národního ženského fotbalového týmu a bude reprezentovat Indii na mezinárodních akcích. Ráda by se v budoucnu stala fotbalovým trenérem. Dále chce trénovat a motivovat malé dívky k hraní fotbalu.